Metal Yaka Kartı

Metal yaka kartı firmaların sıklıkla kullandığı bir isimlik türüdür. Mıknatıslı olarak üretilmektedir. İstenilirse metal isimliğin arkasına iğne de takılabilmektedir.

Mıknatıslı yaka kartı daha çok yaz aylarında tercih edilmektedir. İnce kıyafetlerde mıknatıs daha rahat kıyafeti tutmaktadır. Kalın kıyafetlerde ise daha çok iğneli yaka kart tercih edilmektedir. Uzun ömürlü olarak tasarlanan metal isimlikler son teknoloji baskı makinalarında üretilir. Kullanımı pratik ve şık göründüğünden isimlik siparişi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Kaliteli bir kurumsal kimlik ve müşteri memnuniyeti için bu tarz isimlikler senelerdir kullanılmaktadır. Önemli olan logonuzun ve  firmanızın kimliğini yansıtan ürünleri tercih etmelisiniz. Tabiki kullanım alanıda önemlidir.

metal yaka karti
metal yaka kartı krom
metal yaka kartı beyaz
metal isimlik
metal isimlik kubbeli
duz-metal-yaka-karti-13
metal-duz-yaka-karti-or1
metal-yaka-karti-duz-or2
metal-isimlik-duz-or11
metal-yaka-karti-duz-or11
metal-isimlik-orb15
pencereli-yaka-karti-metal-or16
yaka-karti-metal-orb17
metal-isimlik-pencereli-or18

Metal Yaka Kartı Örnekleri

En çok tercih edilen modeller arasında kağıtla isim yazılabilen ürün gelmektedir. İsteğinize göre eleman değişimlerinizde isimleri siz yazabilirsiniz. Metalden imal edilen bu ürünlerde çeşitli renkler mevcuttur. En çok tercih edilen fırçalı gümüş renk model ve altın sarı modeldir. Personel yaka isimlik siparişi verirken logonuzun şekline gren ürün seçmeniz daha faydalı olur. Eğer logonuz yüksek ise ona göre isimlik tercih etmelisiniz. Gerekirse kişiye özel yaka kartı isimlik modellerimizi inceleyerek size özel isimlik yaptırabilirsiniz. Metal yaka isimliği modellerinde aşağıdaki renkler stoklarımızda mevcuttur. İstediğiniz ürün için bizlerle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Metal Yaka Kartı Fiyatları

Ürün fiyatları kullanılacak metal ürün ve arkasındaki aparata göre değişiklik göstermektedir. Adetli alımlarda uygun fiyatlar verilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz baskı tekniğine göre fiyatlar da değişiklik olabilir. Serigrafi baskı gibi önceden baskı için film alınması gereken işlerde + film ve kalıp pozlama ücreti olur. Fiyatlarımız bakımından fiyatları değiştiren unsurlar şunlardır;

  • Adet
  • Renk
  • Arka aparat özelliği
  • Aciliyet
  • Kullanım alanı