0212 255 08 06

İletişim

0532 387 90 90

7/24 Müşteri Destek

Pzt. - Cuma : 9:00 - 17:30

Çalışma Saatleri

Metal Yaka Kartı

Metal yaka kartı firmaların sıklıkla kullandığı bir isimlik türüdür. Mıknatıslı olarak üretilmektedir. İstenilirse metal isimliğin arkasına iğne de takılabilmektedir. Mıknatıslı yaka kartı daha çok yaz aylarında tercih edilmektedir. İnce kıyafetlerde mıknatıs daha rahat kıyafeti tutmaktadır. Kalın kıyafetlerde ise daha çok iğneli yaka kart tercih edilmektedir. Uzun ömürlü olarak tasarlanan metal isimlikler son teknoloji baskı makinalarında üretilir. Kullanımı pratik ve şık göründüğünden isimlik siparişi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli bir kurumsal kimlik ve müşteri memnuniyeti için bu tarz isimlikler senelerdir kullanılmaktadır. Önemli olan logonuzun ve  firmanızın kimliğini yansıtan ürünleri tercih etmelisiniz. Tabiki kullanım alanıda önemlidir.
imalat

Ürün Modellerimiz - İmalattan Kaliteli Ekonomik Hızlı Gönderi Toptan Parakende

Model : M 1

Ebat : 7cm x 3.5 cm En çok tercih edilen metal isimlik modelidir. Kağıtla isim yerleri değişebilmektedir.

Model : M 2

metal yaka kartı krom
Ebat : 7cm x 3.5 cm Mat altın sarı metale yapılmış modeldir. İsimleri siz yazabilirsiniz.

Model : M 3

metal yaka kartı beyaz
Ebat : 7cm x 3.5cm Beyaz metal isimlik. Arkası mıknatıs veya iğneli üretilir.

Model : M 9

metal isimlik kubbeli
Ebat : 7cm x 4 cm

Model : M 8

Ebat : 7cm x 4 cm

Model : M 8

Ebat : 7cm x 4 cm

Model : M 10

metal isimlik
Ebat : 7cm x 4 cm

Model : B 1

metal-duz-yaka-karti-or1
Ebat : 7cm x 3.5 cm

Model : B 2

metal-yaka-karti-duz-or2
Ebat : 7cm x 3.5 cm

Model : B 17

yaka-karti-metal-orb17
Ebat : 7cm x 4,5 cm

Model : B 18

metal-isimlik-pencereli-or18
Ebat : 7cm x 4,5 cm

Model : B 11

metal-isimlik-duz-or11
Ebat : 6,5 cm x 4,5 cm

Model : B 16

pencereli-yaka-karti-metal-or16
Ebat : 7cm x 3.5 cm

Model : B 15

metal isimlik baskı
Ebat : 7cm x 3.5 cm

Model : M13

Ebat : 7cm x 3.5 cm

Model : M 15

Ebat : 7 cm x 3 cm

Model : M 17

mıknatıslı yaka kartı
Ebat : 6,5 cm x 2 cm

Model : B 7

Ebat : 7cm x 2,5 cm

Model : M 5

Ebat : 7 cm x 3,5 cm

Model : M 6

pencereli metal yaka kartı
pencereli metal yaka kartı
Ebat : 7 cm x 3,5 cm

Model : B 8

Ebat : 7cm x 2,5 cm

Model : B 9

b9 orse reklam
Ebat : 7cm x 4,5 cm

Model : P1

Ebat : 7cm x 2,5 cm

Model : Mer 1

mercekli yaka kartı
mercekli isimlik
Ürünün üstüne sert plastikten yapılmış mercek koruma aparatlıdır. Dış etkilere karşı dayanıklıdır. Ebat : 7x3.5 cm İstenilen renkte üretim yapılır.
Ürün Videosu

Model : Mer2

mercekli yaka isimlik
mercekli yaka kartı
Sert plastik şeffaf koruması olan modeldir. Daha uzun süre dış etkenlerden etkilenmeden kullanıma uygundur. Parfüm ve benzeri gibi sıvıların temasıyla üründe deforme olmaz. Ebat : 6,5cm x 2 cm
Ürün Videosu

Model : B 35

Ebat : 6,5 cm x 4,5 cm

Model : B 36

m36 oval isimlik
Ebat : 6,5 cm x 4,5 cm

Sık Sorulan Sorular :

Ürün fiyatları kullanılacak acmetal ürün ve arkasındaki aparata göre değişiklik göstermektedir. Adetli alımlarda uygun fiyatlar verilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz baskı tekniğine göre fiyatlar da değişiklik olabilir. Serigrafi baskı gibi önceden baskı için film alınması gereken işlerde + film ve kalıp pozlama ücreti olur. Fiyatlarımız bakımından fiyatları değiştiren unsurlar şunlardır;

  • Adet
  • Renk
  • Arka aparat özelliği
  • Aciliyet
  • Kullanım alanı

En çok tercih edilen modeller arasında kağıtla isim yazılabilen ürün gelmektedir. İsteğinize göre eleman değişimlerinizde isimleri siz yazabilirsiniz. Metalden imal edilen bu ürünlerde çeşitli renkler mevcuttur. En çok tercih edilen fırçalı gümüş renk model ve altın sarı modeldir. Personel yaka isimlik siparişi verirken logonuzun şekline gren ürün seçmeniz daha faydalı olur. Eğer logonuz yüksek ise ona göre isimlik tercih etmelisiniz. Gerekirse kişiye özel yaka kartı isimlik modellerimizi inceleyerek size özel isimlik yaptırabilirsiniz. Metal yaka isimliği modellerinde aşağıdaki renkler stoklarımızda mevcuttur. İstediğiniz ürün için bizlerle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Metal isimlikler standart olarak iki türlü takılmaktadır. İğneli veya mıknatıslı. Ekstra bir kullanım alanınız yoksa genelde bu iki tarz üretim olmaktadır. İsteğe göre zincirli veya cırt cırtlı isimlik olarak da imal edilir. 

  1. Mıknatıslar iki mekanizmadan oluşur. Bir kısmı çıkartıp kıyafetinizin arkasından yakalığa tutturmanız sayesinde birbirine kenetlenir.
  2. İğneli isimlik modelleri ise kanca tarzı iğnesi ile kıyafetinize tutturabilirsiniz.

 

Adet sınırlaması olmaksızın üretim yapmaktayız. Fakat 1 veya 2 adet istendiğinde fiyat olarak çok avantajlı olmaz. En az 5 adet sipariş ederseniz fiyatlarımız sizler için daha uyguna gelmektedir.

2 iş gününde ürünlerimiz en geç kargolanmaktadır. Adet sayısı üretim zamanını değiştirebilir. Kargo ücreti alıcı ödemeli olup anlaşmalı kargomuzla sizlere gönderilir.

İsterseniz yaka kartı mıknatısı ekstradan almanız mümkündür. 50 li veya 100 paketlerde satılan yaka kartı mıknatısı sipariş edebilirsiniz.

Bunlar da İlgini Çekebilir