0212 255 08 06

İletişim

0532 387 90 90

7/24 Müşteri Destek

Pzt. - Cuma : 9:00 - 17:30

Çalışma Saatleri

yaka kartı

Yaka Kartı

Yaka kartı başla kişilerin görmesi için kıyafete takılan bir isimliktir. Yaka kartlığı örnekleri genel olarak fuar ve etkinliklerde takıldığı gibi şirketler içinse iyi bir pazarlama aracıdır. Aynı zamanda çalışanların yaka isimliği takması müşterilere güven verir. Temel olarak iki tip yaka isimliği mevcuttur. Geçici takılanlar ve devamlı takılanlar. Geçici modeller daha çok kısa süreli etkinlik veya toplantı gibi yerlerde kullanılır. Kağıt veya kalemle yazılabilen bu geçici isimlikler adetli üretilir ve fiyatları uygundur. Kalıcı isimlik modelleri isek daha çok takan kişinin uzun süre bir yerde çalışması göz önünde bulundurulur. Firmada isimlik takan kişinin yetkisini, adını belirtir. Kimi şirketlerde ve devlet daireleri gibi yerlerde bu ürünleri takmak zorunludur. Ürünleri modellerini iki  kategoriye ayırabiliriz. Metal yaka kartı ve plastik kart. Metaller daha kaliteli bir görünüme sahip ürünlerdir. Daha çok mağaza ve özel satış yerlerinde personeller için sipariş edilir. Plastik isimlikler ise ebat ve özellik olarak çok çeşitlidir. Bir organizasyon için büyük kartlık hazırlanabilir. Yada bir iş yeri için giriş kontrolü gibi özelliklere sahip çipli kartlar üretilebilir. Yaka kartı tasarımı sonrası ürünler kıyafetlere bir iğne, mıknatıs ve ipli takılabilir. Plastik tarz ürünlerde ise boyun ipi, zincir, yoyo tarzında aparatlar kullanılabilmektedir. İsimlikler insanların birbirlerini tanımalarını ve adlarını unutmamaları için de çok önemlidir. Bir etkinlikte hepimizin yeni tanıştığı kişiye bir kaç kere adını sorduğunuz olmuştur. Bu tarz isimlikler sayesinde insanların sosyalleşmesini ve tanıması kolaylaşır.

Neden Yaka Kartı Kullanılır?

Hızlı akan zamanımızda insanlara temkinli yaklaşmaktayız. Bir iş yerine girdiğinizde veya bir yerde kimin kim olduğunu anlamakta zorlanabiliriz. İsimlikler ise karşımızdaki kişiye kim olduğumuzu ve hangi görevde olduğumuzu söyleyen kısa tanıtım kartlarıdır. Etkinlik, toplantı ve fuar gibi organizasyonlarda yaka isimliği takmak size güvenilirlik sağlarken firmanızında reklamını yapmış olursunuz. İsminizi ve şirket logonuzun görülmesi başkalarının sizi tekrar hatırlamasını kolaylaştırır. Böylece bir yaka isimliği ile kolayca şirket ve kendi reklamınızı yapmış olur ve iş hayatınızı genişletebilirsiniz. Logonuz büyük bir logo ise isim ve ünvanınızı daha ufak yazabilirsiniz. Yazı tipi seçerken çok kalın omayan göz yormayan basit fontları seçmek daha iyidir. Kartlarınıza koyacağınız bir kare kod ile yeni müşteriler ile daha kolay iletişime geçebilirsiniz.

Yaka Kartı Modelleri

Yaka isimlikleri çok çeşitli kullanım alanları olduğunu söylemiştik. Firma ve işletmeler tarafından sürekli tercih edilen bir baskı reklam ürünüdür. Tek kişinin çalıştığı bir yer kullanırken, çok kişinin çalıştığı yerlerde de kullanımı yaygındır. Seri üretimler de ise kendi yazıcı makinanızı alarak kendi isimliğinizi yapabilirsiniz. Biraz maliyetli olsa da zamanla kendini amorti etmektedir. Yaka kartı modelleri şöyledir :   Metal Plastik Pvc Proximy Manyetik Çipli İpli Yaka İsimliği Tebeşirle Yazılan Modeller Pleksi İsimlikler

Yaka Kartı Fiyatları

Fiyatlarımız yapılacak ürün adetine ve özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Metal tarz ürünlerde bir yada iki tane gibi düşük adetlerde fiyatlar yükselirken, toplu siparişlerde fiyatlarımız yarı yarıya düşmektedir. Plastik ürünlerde ise daha çok yapılacak ürün baskı rengi ve istenilen özellikler fiyatlara etki etmektedir. En güncel fiyat bilgisi için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Orse reklam olarak her zaman kalite ve uygun fiyat anlayışımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Acil siparişlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Özel ölçü siparişlerinizde kendi makinalarımızda kesilerek imal edilmektedir. Uv baskı, sublimasyon baskı ve serigrafi tekniği kullanarak üretim yapmaktayız. Ürünlerimizde kullandığımız mıknatıs ve iğneler ithal yapışkanları kuvvetli ürünlerdir. Ucuz çin malı ve yerli üretim malzemelerin ömrü kısa olduğundan üretimimizde yer vermemekteyiz.

Yaka Kartı Tasarımı

Yaka kartı tasarımı yaptırmak istenilen ürüne ve kullanım yerine göre değişiklik gösterebilir. Okul ve sınıflarda kullanılan yaka kartı tasarımı istenilen ölçülerde kağıt veya kartondan kesilerek yapılabilir. Kestiğiniz yaka isimliğinin üstüne kalemle öğrencilerin isimlerini yazabilirsiniz.

Firmalar için yaka kartı tasarımı ise daha çok metal isimliklerden veya plastik kartlardan hazırlanır. Logo ve çalışan kişinin adı varsa fotoğrafı yerleştirilir.

Yaka Kartı Tasarımı Word Dosyası İndir

Yaka Kartı Örnekleri

Yaka kartı örnekleri her firmada farklı olsa da genel oalrak kalıplarla kesildiği için belli başlı modeller aynıdır. Aşağıda metal isimlik, lazer kazıma isimlik , plastik kart, ahşap isimlik model resimlerini bulabilirsiniz. Firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Plastik Kart Çeşitleri
metal yaka kartı
metal isimlik
Tebeşirle Yazılan İsimlikler
Ahşap İsimlik
Buton Rozetler