Wc Yönlendirme Tabelası işletmelerin, cafe ve restaurant gibi yerlerde olmazsa olmaz bir iç bina kapı tabelasıdır. Bir çok çeşiti olan wc yönlendirme tabelası ahşap, plastik, metal ve kazıma plakalarından imal edilir.

Wc tabelası bay ve bayan modelleri en çok kullanılan modellerdir. İstenirse farklı dillerde veya şekiller eklenerek de tuvalet yönlendirme levhaları imal edilebilir.

Bay bayan wc işaretleri firmamız tarafından paslanmaz metal veya ahşap mda üzerine metal giydirme olarak hazırlanır. Stadart ölçülerde olan wc işaretleri kapı veya girişlere yapıştırılmaktadır. Ürünlerimizin arkalarında kendinden yapışkanlı kuvvetli zar bantlar bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken temiz olan yüzeye levhayı yapıştırmanız olacaktır. Yapışan levhayı sökmek isterseniz ürün yamulabilir. Dikkatli bir şekilde ölçüp ortalayarak wc işaretlerini yapıştırmanızı tavsiye ederiz.

Yön tabelaları logo baskılı olarak sizlere gelmektedir. İstenilirse ürün üstüne işletmenizin adını veya logosunu da baskı yaptırabilirsiniz.

Wc Tabelaları :