Personel yaka kartı günümüzde bir aksesuar olmaktan çok bir gereksinim haline gelmiştir. Ticari modelleri olan kart yazıcılarını bütçenize göre temin edebilir veya bu işi yapan yerlerden yaptırabilirsiniz.

Kart yazıcısını ufak bir işletme için kullanmayı düşünüyorsanız, plastik kart baskı makinesi için zebra marka modelleri tavsiye ederiz.

Eğer toplu alımlarınız oluyorsa bizlerden fiyat alabilirsiniz.

zebra kart yazıcısı

Zebra Kart Yazıcı Modeli

Devamlı az adette plastik kart baskı işleri için uygundur. Makinaya boş pvc kart baskı yapar. Şerit kartuş kullanmaktadır.

Firmaların en çok kullandığı ürünlerden olan personel isimlikleri, kullanım alanına göre farklı modeller mevcuttur.

Bir firmada çalışanları takip etmek için akıllı kartlar kullanılırken, mağaza çalışanları için ise daha çok çalışanları müşterilere tanıtmak için metal yaka kartı kullanılır.

PERSONEL YAKA KARTI HAZIRLARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

personel yaka kartları

Sadece güzel görünüyor diye istenilen yaka kartları sizin kullanım alanınıza uymayabilir.

Örnek vererek açıklamak gerekirse bir restaurantta garsonlara farklı mutfak çalışanlarına farklı modeller seçmek gerekir.

Nedeni ise garsonların müşteriyle en çok muhattap olan kişiler olmasından dolayı çok kaliteli, isim ve logonun baskılı olan modelleri seçmek gerekir.

Hatta metal yaka kartı modellerinden tercih etmeniz kalite ve dayanıklılık açısından daha iyi olabilir.

Mutfakta çalışanlar ise sıcak ve buharlı bir ortada oldukları için damla kaplama yaka kartı modelleri dayanıklılık açısından tercih edilmelidir.

Pvc plastik personel yaka isimliğihazırlamak aslında daha karmaşıktır.

Tasarım her firmaya göre farklı olacağından sipariş vermeden önce kullandığınız yaka karının resmini varsa çalışmasını atmanız faydalı olacaktır.

Veya istediğiniz bir modeli sitemizde daha önce yaptığımız personel yaka kartı örneklerinden beğenerek sipariş verebilirsiniz.

Personel yaka kartı hazırlamada en çok dikkat edilmesi gereken konu ise çalışanların resim veya ünvanlarının baskıda olup olmayacağıdır.

Eğer kimlik kartı gibi bir yaka kartı istiyorsanız bunu sipariş ve baskı öncesinde bildirmeniz gerekmektedir.

Personel yaka kartı hazırlamak için internette google görseller bölümüne bakarak, bir çok ürün bulup bunlara benzer bir çalışma  yaptırabilirisiniz.

Metal ürünlerde ise sitemizde olan modellerden seçmeniz gerekmektedir. Metaller kalıpla kesilerek hazırlandığı için çok özel bir sipariş olmadıkça ürünlerimiz standarttır.

Yaka kartları konferanslarda veya toplantılarda da kullanılmaktadır. Bu tarz toplantı veya kısa süreli plastik kart kullanımında daha çok ucuz pvc yaka kartı ürünlerini tercih etmelisiniz.

Stajyer, fuar yaka kartı veya toplantı yaka kartı diye adlandırılan bu yaka kartlarına yazıcıdan çıktı alıp kendiniz hemen hazırlayabilirsiniz. Fiyatlar olarak da çok uygundur. 100’lü kutularda satılmaktadır.

kaplı kart askı ipi

Boyun Askı İpi Ve Kart Takım

Size sadece yazıcıdan çıktı alıp kartı poşete geçirmek kalıyor. Hazır hızlı acil ihtiyaçlarınız için birebir.

Yaptıracağınız plastik kartlar için baskılı boyun askı ipi sipariş verebilirsiniz. En az 50 adet olarak üretilen iplerimiz yüksek kalitede baskı ile imal edilmektedir.

Bu Videoyu İzlemenizi Tavsiye Ederiz. En İnce Ayrıntısına Kadar Üretim Yapıyor…

Personeller İçin Metal İsimlik Örneği

Günümüz teknolojisiyle bir çok çeşitte yapılabilen personel yaka kartlarında en çok kaliteye ve dayanıklılığa dikkat etmek gerekir.

Basitçe yapılmış ürünler zamanla bozulur ve paranızın boşa gitmesine neden olur.

Zincir mağazalarda elemanların çok sık değişmesinden dolayı, tekrar kullanılabilen yaka kartı tercih edilir. Bu yaka kartlarında çalışanların isimleri kağıtla yazılabilmektedir. Bu model personel kartı, metal isimlik olarak isimlendirilir.

metal-isimlik-duz-or11
metal-isimlik-pencereli-or18
metal-isimlik-orb15

Kağıdı yazıcıdan çıktı alıp makasla keserek metal isimlik yakalığa yerleştirebilirsiniz.

pencereli metal yaka kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir