Masa İsimliklerini Kaliteli ve Birbirinden Şık Görüntüsü İle En Uygun Fiyatlara Orse Reklam’dan Sipariş Edebilirsiniz.

Masa İsimlikleri - İmalattan Kaliteli Ekonomik Hızlı Gönderi Toptan Parakende

Ürün Modellerimiz

Model : MASA 1

Aluminyum metalden üretilmiş kaliteli 20 cm ebatında metal masa isimliği. Zaman karşı meydan okuyun. Eskime yapmaz deforme olmaz.

masa isimlik metal

Model : MASA 2

Toplantı masalarının vazgeçilmezi plastik masa isimliği. Çift taraflı olup istediğiniz ünvan veya rezerve yazısı gibi bilgiler yazılabilir.

masa isimliği plastik

Model : MASA 3

Ahşabın vazgeçilmezliği. Masanıza ayrı bir hava katacak ahşap masa isimliği.

ahşap masa isimliği

Model : MASA 4

Ahşap masa isimlik modeline alüminyumdan vida ile görselleştirilmiş modeldir.

masa üstü ahşap isimlik

Model : MASA 5

MAkam masaları veya öğretmen, müdür, genel müdür masaları için kalemli masa isimliği modeli.

kalemli masa isimlik

Model : MASA 6

Döküm masa isimliği. Üst kurumların tercihi kaliteli masa isimlikleri. Ürünlerimiz fiyatlarını telefonla sorabilirsiniz.

döküm pirinç masa isimliği

Model : MASA 7

Koyu yeşil renkten oluşan çok zarif görünümlü masa isimlik kalemleriyle birlikte.

yesil-renk-masa-isimligi

Model : MASA 8

Köşeleri altın renk kaidelerle süslenmiş modeldir.

kaideli-masa-isimligi

Model : MASA OKUL MÜDÜRÜ MASA İSİMLİĞİ

Okul müdürleri için en çok satılan modeldir. İSter hediye amaçlı isterseniz kendiniz için sipariş verebilirsiniz.

okul müdürü masa isimlik

Model : MASA 8

Köşeleri altın renk kaidelerle süslenmiş modeldir.

kaideli-masa-isimligi

Model : MASA 9

Çok sade ve zarif görünümlü minimal bir masa için isimlik.

sade masa isimliği

Model : MASA 8

Farklı kesime sahip masa isimlik modeli.

değişik kesim masa isimlik

Masa İsimliği Nedir?

Masa İsimliği Nerede Yaptırılır?

Masa isimlikleri özellikle ofis, işletme gibi ortamlarda çalışan kişiler ve akademisyenler tarafından kullanılmaktadır. Masa isimlikleri genellikle masa üzerine konumlandırılmaktadır. Farklı modellerde olduğu için oldukça estetik görünümleri olabilmektedir.

Masa İsimliği Modelleri :

  • Ahşap
  • Metal
  • Cam
  • Kristal
  • Mermer
  • Döküm Prinç
  • Plastik

 

Herkese özel yapılmakta olan bu malzemeler, kişiselleştirmeye de açıktır. Bunun için yapan yeri bilgilendirmek gerekir. Ülkemizde birçok yer yapmakta olup, çok kısa süre içerisinde çözüm almanızı sağlar.  Genel anlamda bunları kullananların yaptığı işi sevdiği, ayrıca kendini ziyarete gelenlere saygı duyduğu görülür.

Ayrıca bazı avantajları da vardır. Masa isimlikleri karşı tarafa kendinizi tanıtmadan, adınızı söyleme olanağı tanır. Dolayısıyla karşı tarafı etkilemenizi mümkündür. Buna ek olarak masanıza farklı ve canlı bir görünüm getirmek istiyorsanız, isimlikler bunun en güzel ve sade yöntemidir.

Masa isimlikleri özellikle bir işe yeni başlayan yahut bir terfi alan kişiler tarafından talep edilmektedir. Bunlar her mesleğe özel bir şekilde yapılmaktadır. Ancak birçok kişi modern masa isimliği için nerede yaptırılabileceğini bilemez.

Bunun için iki çözümünüz vardır. İlki internet sitelerinden yardım almaktır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber internet ortamında yapılan ticaret artmış, günümüzde büyük bir öneme sahip olmuştur. Bu bakımdan bazı siteler isimliklere yönelik hizmet vermektedir.

Dolayısıyla bunları ziyaret ederek bir model belirler ve üzerine ne yazılması gerektiğini eklerseniz, adresinize kadar kısa sürede sipariş vermeniz mümkündür. Ancak daha geleneksel çözümler arıyorsanız plaket ve baskı yapan işletmelere gitmeniz gerekir. Bununla birlikte öncesinde hangi malzemelerden olmasını istediğinizi düşünmeniz ve buna göre bir karara varmanız önerilir.

Böylece daha uzun süre kullanabileceğiniz ve sizi mutlu edecek seçeneklere de ulaşılabilir. Eğer kararsız kalıyorsanız internetten modellere bakabilirsiniz. Buna ek olarak plaket yapan yerler de konu hakkında size yardımcı olabilir.

Masa İsimliği Nasıl Yapılır?

Masa isimlikleri özellikle yeni işe girenler tarafından büyük bir ilgiyle talep edilmektedir. Bu nedenle masa isimlik nasıl yapılır? Sorusu da düşünülmektedir.

Bu işlemler için öncelikle bir model ve malzeme belirlemeniz gerekir. Buna dair kararınızı verdikten sonra bir işletmeye sipariş vermeniz gerekir. Sizden tüm ayrıntıları ve yazılacak şeyleri öğrenen ekipler üretim sürecine başlamaktadır.

İmalat süreci malzemesine göre değişkenlik gösterir. Bu tamamlanınca üzerine istediğiniz isim, unvan ve yazı yazılmakta ve montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ardından sadece size haber verilerek bittiği söylenmekte ve teslimi yapılmaktadır.

E-ticaret sitelerinden de tercih etmişseniz bu durum böyledir. Burada tek fark bitince doğrudan size verilmesidir. Ancak bunun için gerekli süre uzun olabilir. Bilindiği üzere normalde internetten yapılan siparişler, Türkiye’nin her yerine 2-3 günde gelebilir. Ancak modern masa isimliği için durum farklıdır. Zira malzemeye göre üretim süreci uzar.

Ayrıca ürünler üzerinde değişiklik de yapılabilmektedir. Örnek olarak altın renkli bir aksesuar bazı kişiler tarafından sevilmeyebilir. Bu durumda gümüşle değiştirmeniz mümkündür. Ancak bu zamanın uzamasına sebep olabilir.

Kişiye Özel Masa İsimliği

Masa isimlikleri için herkes kendisine özel olmasını ister. Ancak bunlar yapısı bakımından her insana özel olarak üretilir. Burada sadece bir tasarım ve model seçilmektedir. Günümüzde teknolojinin ve imkânların gelişmesiyle birlikte yapımı hem artmış hem de farklılaşmaya başlamıştır.

Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte bir çok malzeme ile masa isimliği veya masa isimliği seti yapılabilir. Ayrıca bu ürünleri kişiye özel olarak tasarlatabilirsiniz.

Bu nedenle incelendiğinde deri, kristal, cam, ahşap ve çini malzemeleri kullanarak farklı sonuçlar çıkaran ustalar olduğu görülmektedir. Ayrıca bunların tümü de bir arada olabilir. Ancak bu ürünler onu yapana özgündür.

Dolayısıyla her şehrin hatta her işletmenin kendi zevklerine göre değişik seçenekleri bulmak oldukça kolaydır. Buna karşılık üretimi genellikle aynıdır. Lazer, subliminasyon ve ultraviyole teknikleri tercih edilmektedir.

Firma Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde modern masa isimliği veya hediye için masa isimliği yapan hatırı sayılır miktarda yer vardır. Ancak bu durum hiçbir zaman gelişigüzel tercihlerde bulunmanız gerektiğini göstermez. Zira sundukları kalite ve kullandıkları malzeme birbirlerine göre farklıdır.

Dolayısıyla estetik anlamda sundukları güzellik, dayanıklılıkları değişkenlik arz eder. Dolayısıyla kesin karar vermeden önce tüm seçenekleri incelemeniz, bunlara göre en profesyonel sonuçları sunan tercih etmeniz önerilir.

Ayrıca daha önce isimlik yaptıran kişilerden de konu hakkında yardım alabilir, görüşlerine başvurabilirsiniz. Özellikle modeli sevdiğiniz bir yer bulunuyorsa size daha iyi çözüm sunabilir.

Masa İsimliği Fiyatları

Masa isimlikleri incelendiğinde farklı fiyatlar olduğu görülmektedir. Masa isimliği seti ücretlerini etkileyen farklı etmenler olup, bunlardan ilki işçiliktir. Zira detayları ve tasarımları arttıkça doğal bir yükselme de meydana gelebilmektedir.

Bunun haricinde ahşap gibi bazı isimlikler doğrudan elle yapılabilmektedir. Bu da fiyatların normale göre daha artmasına sebep olabilmektedir. Ayrıca set şeklindeyse, kalemleri varsa bunların da fiyatları etkilenebilmektedir.

Saatli modeller ve ekstra aksesuarlar masa isimliği fiyatlarını değiştirmektedir.

Ancak burada unutmamanız gereken isimliklerin bir estetik zevk oluşturduğu ve dayanıklı olması gerektiğidir. Çok düşük fiyata sahip olması estetik bakımdan masayı güzel göstermeyecek, aynı zamanda küçük bir kazadan bile zarar alabilecektir. Fiyatlar bakımından her işletme farklı politika izlemekle beraber internet ortamında inceleme yapılarak bilgi edinilebilir.

# Blog Sayfamızı Gördünüz Mü?

UV Baskı Nedir? Uv İle Neler Yapılır?

UV baskı ultraviyole baskı kurutma tekniği olup, güneş ışınlarına karşı dayanıklılık süresi oldukça yüksek olan boyanın kuruma süresini yaklaşık bir saniyeden daha kısa bir süreye

Read More »
serigrafi baskı nedir

Serigrafi Baskı Nedir? (Video Anlatım)

Kullanımı hiç eskimeyen baskı tekniği olan serigrafi baskı nedir gelin birlikte inceleyelim. Günümüzde kullanımı yaygın olan serigrafi baskı tekniği, rakle adını verdiğimiz sert plastikle boyanın

Read More »

Transfer baskı nedir?

En kısa tanımı ile transfer baskının diğer baskı türlerinden ( tekniklerinden) biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Günümüzde özellikle de tekstil sektöründe en çok kullanılan baskı

Read More »

Sublimasyon Baskı Nedir? Neler Basılır?

Sublime baskı olarak da bilinen süblimasyon baskı tekniği bir görüntüyü veya fotoğrafı transfer kağıdı aracılığıyla sıcak dereceye maruz bırakılarak bir alt zemine transfer etme işlemidir.

Read More »

Pleksi Nedir? Kullanım Alanları Nereler?

Pleksi nedir denilse hemen aklımıza renkli ya da renksiz plastik malzemeden yapılan plaka türüdür. Pleksi malzemeler hafif yapısı itibari ile kolayca kesilir, işlenir ve delinir. Günümüzde

Read More »

Personel Yaka Kartı Yapımı ve Hazırlama

Personel yaka kartı günümüzde bir aksesuar olmaktan çok bir gereksinim haline gelmiştir. Ticari modelleri olan kart yazıcılarını bütçenize göre temin edebilir veya bu işi yapan yerlerden

Read More »