0212 255 08 06

İletişim

0532 387 90 90

7/24 Müşteri Destek

Pzt. - Cuma : 9:00 - 17:30

Çalışma Saatleri

Eczane Yaka Kartı

Eczane yaka kartı Türkiye genelindeki eczaneler için kullanıma uygun eczane yaka isimlikleridir. Eczane çalışanlarının ve eczacıların takmak zorunda olduğu isimlerinin ve görevlerinin yazılı olduğu ürünümüz metalden veya plastikten yapılır. Eczane ihtiyaçlarında en çok kullanılan malzemedir.

Piyasadaki bir çok metal ürünün zamanla renkleri solmaktadır. Tecrübelerimize dayanarak metal eczane yaka kartı modellerine damla kaplama uyguluyoruz. Böylelikle isimlikler dış etkenlere karşı koruma kazanıyor. Örnek vermek gerekirse parfüm veya dezenfektan gibi alkol bazalı bir şey yakalığınıza gelirse boyları hemen akar ve kötü bir görünüm alır.

Orse reklam olarak imalatını yaptığımız ecacı kartı ve eczacı teknisyeni yaka kartı modellerimizde en son teknolojiyi kullanmaktayız. Arkaları isteğinize göre mıknatıslı veya iğneli olarak üretilebilir.

bir çok model bulunmasına rağmen firmamız dayanıklı ürün üretmeyi prensip edinmiştir. Bu yüzden 3 model ürüne ağırlık vermekteyiz. Lazer kazıma ile yapılan dayanıklı isimlik, metal üzeri damla kaplamalı isimlik ve ahşap isimlik modelleri. Ayrıca plastik kartlardan da sipariş verebilirsiniz. Tüm siparişleriniz aynı gün veya adete göre 2 gün içinde adresinize kargolanmaktadır. Dilerseniz Taksim ofisimizden gelip teslim alabilirsiniz.

Eczane Yaka Kartı
Örnekleri :

Model : E 1

eczane yaka isimliği

Model : E 1

eczane isimlik damlalı

Model : E 3

eczane isimlik

Model : M 2

eczane yakalık
Ürün Videosu
Kaliteli Bozulmayan Eczane İsimlikleri
Sadece 10 Tl ye Sipariş Verebilirsiniz.
Sipariş